Hakkımızda

Alanında uzman İnşaat Mühendisi, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı ve Taşınmaz Yönetimi Uzmanı ekibimiz ile, sizlere farklı disiplinlerin mesleki bilgi ve tecrübelerini bir araya getirilerek oluşturduğu Gayrimenkul Analiz Raporunu online olarak sunuyoruz.

2022-2024 Yılları Arasında Lisanslı Değerleme Uzmanlarımız Tarafından, Teminat ve Nitelikli Projeler Kapsamında Hazırlanmış Değerleme ve Analiz Raporlarının Yaklaşık Sayısı ve Niteliği;

"Her Rapor, Bir Fidan! Geleceğimizi Yeşillendiriyoruz."

"Gayrimenkul analizi raporlarımız, değerli müşterilerimize güvenilir ve detaylı bilgiler sunmanın yanı sıra doğa dostu bir adım atmalarını da sağlıyor. Siz raporlarınızı satın aldıkça, doğaya nefes aldıracak bir fidan ekim kampanyasına katılıyorsunuz. Her satın alınan raporla birlikte, ülkemizin yeşil güzelliklerini artırmak için bir fidan daha toprakla buluşuyor. Doğanın kucaklayıcı güzelliğine katkıda bulunun, geleceğimize hep birlikte yeşil bir miras bırakalım. Gayrimenkul analizi yaparken doğayı koruma ve yeşillendirme misyonumuzda yanımızda olmanız bizi mutlu ediyor. Siz de bizimle birlikte doğaya bir fidan katkısında bulunarak, güvenilir raporlarımızın yanı sıra doğal yaşamın da bir parçası olun. Teşekkür ederiz ki, her bir raporla doğayı bir adım daha yeşillendiriyoruz."

Detaylı Bilgi;Siz değerli müşterilerimizin adına, biz TEMA Vakfı aracılığıyla Genel Amaçlı Fidan Kampanyası'na katılıyoruz. Satın aldığınız her rapor için, bizler TEMA Vakfı Genel Amaç Fidan Kampanyasına katılıyor, rapor başına en az 3 adet Fidan Bağışını olacak şekilde hediye alımı gerçekleştiriyor ve sizlere herhangi bir ek ücret yansıtmıyoruz. Bizlere bu kampanyada destek verdiğiniz için Gayrimenkul Analiz Ailesi Adına Sizlere teşekkür ederiz...

Saygılarımızla.

İletişim

Gayrimenkul Analiz Raporu, konut, tarla-arsa, akaryakıt istasyonu ve fabrika kategorilerinde hizmet veren bir platformdur. Sunduğumuz zengin içeriklerle, müşterilerimize en güncel ve doğru bilgilere ulaşma imkanı sağlıyoruz. Gayrimenkul dünyasında yapılan analizler, yatırımcılar ve mülk sahipleri için büyük önem taşır. Bu nedenle, sitemizde sunulan raporlar, sektördeki gelişmeleri ve trendleri takip etmek isteyen herkesin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzman kadromuzun hazırladığı detaylı analizler ve profesyonel yaklaşımımız ile gayrimenkul sektöründe yenilikler katmayı planlıyoruz.